Jako jediní měříme reálné COP u našich zákazníků!!!

Díky nadřazenému systému řízení Kobra, který  dodáváme, veškeré instalace tepelných čerpadel monitorujeme a ve spojení s měřením výkonů a spotřeb víme, která zařízení jsou spolehlivá a jejich efektivita výroby tepelné energie se shoduje s parametry, které udává výrobce (COP, nominální výkon) = dodáváme jen ověřená zařízení, u kterých máme změřené výkony a koeficienty účinnosti v praxi. Za 10 let naší praxe volíme právě Mitsubishi Zubadan Samozřejmě dodáváme i tepelná čerpadla jiných značek.

Bytový dům Karlovy Vary inteligentní řízení iKobra - Tepelné čerpadlo Mitsubishi ZUBADAN
 
Tato aplikace stojí na čtyřech, do kaskády zapojených tepelných čerpadel Mitsubishi ZUBADAN, každé o výkonu 23kW z nich tří jsou primárně určeny pro vytápění a jedno pro ohřev TUV.

Celková tepelná ztráta domu je 84kW. Cena instalace nového topného  zdroje včetně kompletního vybavení kotelny a všech rozvodů, uvedeného na obrázku níže, v tomto bytovém domě činí 2 300 000,- Kč. Přibližná odhadovaná návratnost investice vypočítána po první topné sezóně je odhadem 8 let.
 Inteligentní řízení domu pomocí aplikace iKobra
 

Inteligentní řízení aplikací Kobra

Hlavní výhody chytré regulace topení

  • Úspora nákladů za vytápění/chlazení činí 10-60% ročně v závislosti na použitých zdrojích a míře nastavení zónové regulace
  • Běžná návratnost investice 2 - 8 let
  • Vysoký tepelný komfort zvyšující užitnou hodnotu objektu a pohodlí
  • Ve spojení s inteligentním řízením žaluzií a rolet ještě větší míra úspory a komfortu
  • Jednoduchá a snadná instalace proveditelná z 90% kýmkoliv, může být i svépomocí
  • Přístup a dohled do domu odkudkoliv, kde je přístup k internetu

    
Inteligentní dům - Proč právě inteligentní regulace Kobra?

Ve zkratce lze inteligentní dům Kobra přirovnat k mozku celého Vašeho domu. Kobra zvládne na jedničku řízení veškerých tepelných procesů v domě - zónové vytápění, řízení zdrojů tepla apod., a zároveň si hravě poradí s ovládáním žaluzií, závlahou zahrady, řízení bazénové technologie, simulací přítomnosti v domě apod.

Možná si říkáte, že to vše musí být velice složité, obtížné nastavit a těžké k pochopení, ale jednoduchost a přehlednost je hlavní vlastností Kobry. Obsluhu zvládne opravdu každý díky intuitivnímu ovládání.

Kobra s Vámi komunikuje prostřednictvím dotykové obrazovky, počítačovou aplikací či Vaším tabletem či mobilním telefonem. Ukázka ovládání přes PC ve videu výše.